O nas

Kim jesteśmy i co robimy?

Ekoenergetyka PV powstała w rezultacie podążania za obecnymi trendami oraz chęci dzielenia się ogromną wiedzą i doświadczeniem Grupy Ekoenergetyka S.A. Jako spółka wywodząca się z firmy będącej liderem w produkcji infrastruktury do ładowania autobusów oraz samochodów elektrycznych, wiemy jak troszczyć się o środowisko.

Naszym główny obszarem działań jest fotowoltaika. Dzięki niej w sposób ekologiczny możesz zadbać o swój dom, produkując energię elektryczną ze słońca zupełnie za darmo! Może ona być źródłem zasilania m.in. stacji ładowania samochodu elektrycznego.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania fotowoltaiczne w oparciu o wysokiej jakości komponenty. Koncentrujemy się na przedsiębiorstwach, gospodarstwach rolnych, a także tych, którzy są zainteresowani farmami fotowoltaicznymi.

Nawiązując z nami współpracę, otrzymasz szeroką gamę powiązanych ze sobą produktów. Wprowadzając je, staniesz się niezależny energetycznie, Twoje finanse ulegną znacznej poprawie, a dodatkowo zadbasz o środowisko, w którym żyjesz.